SIKÇA SORULAN SORULAR


Kargom ne zaman ulaşır? 
Vermiş olduğunuz siparişin tamamlanmasından sonra üretim süreci başlar.Üretim süresi siparişlerin yoğunluk durumuna göre on ile onbes gün arasıdır Siparişiniz dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile tarafınıza takip numaranız ve yola çıktı bilgisi aktarılmaktadır. 

Elime ulaşan ürün için beden/numara değişimi yapabilir miyim? 
Satılan ürünler,vermiş olduğunuz bilgilere göre tarih sırasında baskıya alınmaktadır.Yani siparişleriniz kişiye özel şeklinde hazırlandığı için stoğu yoktur.Bun dolayı değişim konusunda sıkıntı yaşanmaması için mutlaka beden ölçü tablomuzdan ölçülerinizi karşılaştırdıktan sonra siparişinizi tamamlayınız. 

Siparişimde değişiklik yapabilir miyim? 
Siparişiniz kargoya verilmeden önce elbette değişiklik yapabilirsiniz.Siparişiniz yola çıktıktan sonra maalesef siparişlerde değişiklik ve iptal yapılamamaktadır. 

Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim? 
Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Alınmıştır" statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için tıklayabilir ya da [email protected]ticimax.com adresine e-mail gönderebilirsiniz. Bunların haricinde siparişiniz yola çıkmadıysa bize ulaşıp değişiklikleri yaptırabilirsiniz.

Siparişimin alıcı kişisini değiştirebilir miyim? 
Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Alınmıştır" statüsünde ise alıcı kişi bilgisini değiştirebilirsiniz. Yeni alıcı bilgilerini iletmek için tıklayabilir ya da [email protected]ticimax.com adresine e-mail gönderebilirsiniz. 

Siparişim ben adresimde yokken gelmiş. 
Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz tshirtmanya.com'a iade edilir. 

Siparişimi nasıl iptal edebilirim? 
İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz "Sipariş Hazırlanıyor " ya da "Kargoya Verildi" statüsünde değilse talebinizi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için iptal etme sebebinizi "Mesaj göndermek istiyorum" butonuna tıklayarak ya da tshirtmanya.com a whatsup hattımızdan ulaşıpbilgi verebilirsiniz. 

Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı? 
Kredi kartına taksit yapılıyor mu? 
tshirtmanya.com üzerinden yapılan alışverişlerde World, Bonus, Axess, Maximum, CardFinans ve Advantage kredi kartlarına taksit imkanı bulunmaktadır. 

Şifremi unuttum nasıl öğrenebilirim? 
Site giriş sayfasında bulunan "Şifremi unuttum" alanına tıkladığınızda e-mail adresinize aktivasyon kodunuz gönderilecektir. 

Şifremi nasıl değiştirebilirim? 
Şifrenizi değiştirmek için sisteme giriş yaptıktan sonra, "Hesabım" bölümündeki "Kullanıcı Bilgileri" sekmesini kullanarak yeni şifre oluşturabilirsiniz. Güvenliğiniz gereği yeni şifrenizin hem harf hem de sayı içermesi gereklidir. 

Sepetime ürün ekleyemiyorum. Ne yapmam gerekiyor? 
Öncelikle kullanmış olduğunuz internet tarayıcısından farklı bir tarayıcı ile deneyebilirsiniz. (Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Internet Explorer, Apple Safari, Opera tarayıcılarından herhangi birini tercih edebilirsiniz.) Sorunun devam etmesi durumunda, internet geçmişinizi temizlemenizi ve yeniden denemenizi öneririz. Çerezleri temizleme dosyasına ulaşmak için tıklayabilir ve gerekli işlemleri sağlayabilirsiniz. Hatanın giderilememesi halinde, konuyu teknik ekibimize aktarabilmemiz için bize whatsup hattımız dan ulaşıp bilgi veriniz.

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim? 
Üyelik iptal talebinizi iletmek için tıklayabilir ya da [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz. 

Site ile ilgili önerilerimi nasıl iletebilirim? 
Önerilerinizi iletmek için tıklayabilir ya da [email protected]ticimax.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.